11277. 393. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
6 000 HUF
30
0 HUF
Meisseni porcelán mokkás és teás készlet töredék.: Nagy méretű tálca, 2 kiöntő, 2 cukordoboz, 5 mokkás csésze 3 aljjal, 3 teáscsésze. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
Photo of the item taken by : nagy_andras