11014. 393. Closed Online auction Art-ceramics
2 000 HUF
0 HUF
XIX. sz. Gömöri fazék két füllel, mázas cserép, kézzel festett, kopott, lepattanásokkal, m: 26,5 cm, d: 15,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert