12801.
393. Closed Online auction
Photo
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
cca 1920 Schlik-Nicholson Gép-, Waggon és Hajógyár Rt. által gyártott gőzturbinák kapcsolótáblákkal, 2 db vintage fotó kartonon, kissé kopott, karton szélein sérült, 16x23 cm