10317. 393. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Würtz Ádám (1927-1994): Baba, 1984. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fa keretben, 10,5×7,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert