3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Vetlényi Zsolt (1967-): Repülő bálna és alvó koalák (cím nélkül), 1989. Rézkarc, ofszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 14×23 cm