5 000 HUF
Sándor Antal (1948-): Hattyú Lédával, 1989. Litográfia, papír, jelzett. Számozott. 100/20. Hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével. 44×28 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.