4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Heller Andor (1904-?): Fiatal hölgy portréja. Ceruza, papír, kartonra kasírozva, jelzett és datált (Heller Andor 943), üvegezett fa keretben, 22,5×18 cm