10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Czinke Ferenc (1926-2000): József Attila: Medvetánc (1980). Litográfia, papír, jelzett, számozott (1/50), lap tetején apró szakadással, lapméret: 62,5x45 cm