10047. 393. Closed Online auction Paintings and graphics
10 000 HUF
0 HUF
Csergezán Pál (1924-1996): Szepezdi part (Balatonszepezd, horgász), 1957. Rézkarc, papír, jelzett. Sérült. Üvegezett fa keretben, 21×37,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf