Paintings and graphics Number of items: 321
2364706
10048
393
30000
Other collectibles
Csizmadia Zoltán (1933-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fa keretben, 70×56 cm
30 000 HUF
2225905
10049
393
Other collectibles
Csorba Simon László (1943-): Kalapos hölgy. Fénymásolat (xerox), papír, fénymásolt jelzéssel ( 1996. V. 23 Csorba Simon). Lap széle sérült, több helyen szakadt. 48x36 cm
2377157
10050
393
28000
Other collectibles
Csorba Simon László (1943-): Robbanás, 1978. Kollázs, papír, jelzett. Lap széle sérült. 58,5x48 cm
28 000 HUF
2339601
10051
393
50000
Other collectibles
Csulak Elemér (1887-?): Őszi erdő, 1943. Pasztell, karton. Jelzett. Üvegezett, dekoratív korabeli fa keretben. Hátoldalán Hoffmann Ferencz képkeretező címkéjével és korabeli ceruzás felirattal. 70×100 cm
50 000 HUF
2380308
10052
393
Other collectibles
Czinege Zsolt (1964-): Nagyvárosi forgatag. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Fa keretben, 44×64 cm
16 000 HUF
2380309
10053
393
Other collectibles
Czinege Zsolt (1964-): Paripa. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 57×86 cm
16 000 HUF
2377612
10054
393
Other collectibles
Czinke Ferenc (1926-2000): József Attila: Medvetánc (1980). Litográfia, papír, jelzett, számozott (1/50), lap tetején apró szakadással, lapméret: 62,5x45 cm
10 000 HUF
2377941
10055
393
36000
Other collectibles
Dallos Lívia (1927-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben. 60x80 cm
36 000 HUF
2341814
10056
393
Other collectibles
Debreczeni Imre (?-): Ülő női akt. Olaj, karton, jelzett. 70×54,5 cm
5 000 HUF
2376404
10057
393
28000
Other collectibles
28 000 HUF
2072233
10058
393
Other collectibles
3 000 HUF
2351512
10059
393
Other collectibles
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Zöldellő táj, 1987. Olaj, farost, jelzett. Sérült. Hátoldalán Zichy Galéria hiányos címkéjével. 40x42,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035