10335.
393. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött festő munkája: Kacsákat etető lány. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben, 40,5×50,5 cm