10468.
393. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül, 1904-es datálással: Dombos táj. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, üvegezett fa keretben, 15×11,5 cm