Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 183

10322.

30 000 HUF
85,96
103,81
10323.

48 000 HUF
137,54
166,09
Jelzés nélkül: Aratók úton. Olaj, vászon. XIX. sz. Sérült. Dekoratív, régi, kissé sérült fa keretben. 40x50 cm.
10324.

50 000 HUF
143,27
173,01
Olvashatatlan jelzéssel: Vágtázó lovak csikóssal. Olaj, falemez. Hátoldalán kiállítási vagy aukciós címkékkel. Dekoratív fa képkeretben. 40x60 cm.
10325.

18 000 HUF
51,58
62,28
Ismeretlen, feltehetően XX. sz. festőművész alkotása, egyiken P Molitor jelzéssel, többi jelzés nélkül, össz. 4 db: Egyházi-bibiliai jelenetek, ábrázolások (Jézus, 12 apostol, isten báránya stb). Olaj, karton. 44x19, 45,5x20, 45,5x19 és 53,5x22 cm. Mind kissé sérült fa keretben. Feltehetően házi oltár része vagy oltár másolat?
10326.

150 000 HUF
429,80
519,03
Raffaello (1483-1520) után, jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő alkotása: Madonna della Sedia. Olaj, vászon. Sérült, restaurált. 78x62 cm
10327.

30 000 HUF
85,96
103,81
10328.

85 000 HUF
243,55
294,12
Péter Zoltán jelzéssel, Giovanni Baglione (1566-1643) után: Mária gyermekével, Sz. Erzsébettel és Keresztelő Sz. Jánossal. Tus, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 46x31 cm
10329.

26 000 HUF
74,50
89,97
10330.

8 000 HUF
22,92
27,68
Olvashatatlan (Miha?) jelzéssel: Petőfi a Pilvaxban. Litográfia, papír. 43x62,5 cm
10331.

8 000 HUF
22,92
27,68
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően jugoszláv festő munkája a XX. sz. második feléből: Belgrádi városrészlet. Olaj, farost. Hátoldalán cirill betűs címkével. Fa keretben, 42,5×60 cm / Unreadable signature, probably work of a Yugoslavian painter from the 2nd half of the XXth century: Belgrade. Oil on wood fibre. With a label in Cyrillic on the reverse. Framed, 42,5×60 cm
10332.

9 000 HUF
25,79
31,14
Jelzés nélkül: Vízparti vibrálás. Olaj, vászon. Dekoratív, historizáló stílusú keretben. 50x70 cm
10333.

30 000 HUF
85,96
103,81

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 393:
From 27 April to 6 May
Viewing: from 3 May to 6 May
Payment deadline is 21 May
We are closed on 10 May!

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.