15006.
393. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
Sven Hedin: Ázsia sivatagjain keresztül. Átdolgozta: Dr. Thirring Gusztáv. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára Bp.,(1902),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t.+220+4 p.+15 t.(Egészoldalas fekete-fehér képtáblák.) Egészoldalas és szövegközti képtáblákkal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, 2 térkép-melléklettel.