Books: Travelling, Local History

Number of items: 177

Szöllősi Mihály: Rátóti krónika. A szerző, Szöllősi Mihály (1912-1996) római katolikus apát, helytörténet kutató által dedikált. Veszprém, 1995, Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata, (Eötvös Károly Megyei Könyvtár-ny.), 581 p. Térképekkel, fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15024.

4 000 HUF
15025.

1 600 HUF
Dr. Sebők Imre: A Szaharában. Bp.,(1912.). Szent- István-Társulat, 357+3 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrálva. Kiadói illusztrált, festett, egészvászon-kötés kijáró előzéklappal
15026.

1 000 HUF
1955 Győr útmutató. Győr, 1955, Á. H. V., 32 p.
15027.

1 000 HUF
Dr. Bakos József: Az egri régi szőlőművelés szókincse. Egri Honismereti és Helytörténeti Füzetek. 2. köt. Eger, 1969., Hazafias Népfront Egri Városi Bizottsága, (Heves m. Nyomda), 47 p.+ 8 t. Kiadói papírkötés. A szerző, Bakos József (1912-1997) nyelvész, néprajzkutató által dedikált. Megjelent 1000 példányban.
15028.

4 200 HUF
11,35
12,35
Czagány István: A budavári palota és a Szent György téri épületek. Budapest, 1966, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 3300 példányban.
15029.

3 000 HUF
Soós László: Tengerek kalandorai. Bp., 1942, Athenaeum. 8 műmelléklettel és 12 szövegközti képpel. Egészvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóban.
15030.

1 400 HUF
Kodolányi János: Suomi titka. Bp., 1939, Magyar Élet kiadása. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóban.
15031.

1 200 HUF
Dr. Siklóssy László: Svábhegy. Bp., 1929, Svábhegyi Egyesület. REPRINT! (1987). Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15032.

1 400 HUF
cca 1940.Vegyes utazási prospektusok, 3 db. Magas Tátra. Középeurópa legszebb hegysége. + A Magas Tátra térképe. 59x42 cm. Szakadozott állapotban. + Jöjjön a Mencsulra üdülni! Pihenés, nyugalom, havasi tejkúra. + Rónaszék fürdő. Máramaros vármegye.
15033.

1 600 HUF
Német nyelvű utazási könyv, Mariazell. 1920-as, 30-as évek, fekete-fehér fotókkal és térképmelléklettel.
15034.

900 HUF
2,43
2,65
Hudi József - Mezei Zsolt: A pápai tűzoltóság története. Pápa, 2004, Pápa és Környéke Tűzvédelméért 105 Közalapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15035.

Hudi József - Mezei Zsolt: A pápai tűzoltóság története. Pápa, 2004, "Pápa és Környéke Tűzvédelméért 105" Közalapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF