1 600 HUF
Defoe: Robinson Crusoe kalandjai. Defoe könyve nyomán elmeséli Benedek Elek. Bp, én., Dante. Ötödik kiadás. K. Sávely Dezső rajzaival illusztrálva. Félvászon kötésen, kopott, megviselt állapotban, meglazult kötéssel. Intézményi bélyegzővel.