Books: Tales Number of items: 37
2377219
17337
393
Books: Tales
Other collectibles
Robin Hood, a sherwoodi erdő lovagja. Mándy Iván átírása. Bp.,[1945], Révai. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, kissé deformált kötéstáblákkal.
2 000 HUF
2383519
17338
393
Books: Tales
Other collectibles
Karunga a holtak ura. Fordította: Radnóti Miklós. Bp., 1944, Pharos. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, egyébként jó állapotban.
1 600 HUF
2379797
17339
393
Books: Tales
Other collectibles
2 000 HUF
2379745
17340
393
2200
Books: Tales
Other collectibles
Mátrai Guidó: Wad Nyugat veszélyben. Regény az ifjuság számára. Bp, 1924, Pallas. Félvászon kötésben, kopott, megviselt állapotban, foltos lapokkal.
2 200 HUF
2380314
17341
393
Books: Tales
Other collectibles
11 db retro mesekönyv nagyrészt Móra kiadás, sok klasszikus mesével
4 000 HUF
2351635
17342
393
Books: Tales
Other collectibles
Tytler Ann Frater: Leila Angliában. Ford.: Tisza Etelka. Bp., 1891, Légrády, 1 t. + 180 p. + 2 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, névbejegyzésekkel, szecessziós ex libris-szel.
1 400 HUF
2289115
17343
393
Books: Tales
Other collectibles
1 000 HUF
2383490
17344
393
Books: Tales
Other collectibles
Maczkó Feri története. Mesés elbeszélés az ifjuság számára. Átdolgozta Zempléni P. Gyula. Bp, én., kn. Ötödik kiadás. Kopott, foltos egészvászon kötésben, sérült gerinccel és kijáró lapokkal.
1 800 HUF
2379740
17345
393
Books: Tales
Other collectibles
Defoe: Robinson Crusoe kalandjai. Defoe könyve nyomán elmeséli Benedek Elek. Bp, én., Dante. Ötödik kiadás. K. Sávely Dezső rajzaival illusztrálva. Félvászon kötésen, kopott, megviselt állapotban, meglazult kötéssel. Intézményi bélyegzővel.
1 600 HUF
2383565
17346
393
Books: Tales
Other collectibles
Jékely Zoltán: Csunyinka álma. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, ajándékozási bejegyzéssel, kopottas állapotban.
1 000 HUF
2380320
17347
393
Books: Tales
Other collectibles
Altay Margit: Az én babám. Czeizling Lajos képeivel. Bp., 1976. Móra
1 000 HUF
2335233
17348
393
Books: Tales
Other collectibles
Treller Ferencz: Az indiánok réme. Bp., 1905, Magyar Könyvkiadó Társaság. Újrakötve, ajándékozási sorral, tulajdonosi névbejegyzéssel, pótolt képekkel. Foltos lapokkal, aranyozott műbőr kötésben.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035
Catalogue number: