2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Gulácsy Irén: Nagy Lajos király. I-III. köt. [Egykötetben.] Bp., 1937, Singer és Wolfner, 223+294+361+VI p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, Anjou-liliomos arany díszítéssel az elülső kötéstáblán, kis kopásnyomokkal.