https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 241

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Langer Mór: A magyar és külföldi bibliofilia története. Ritka és becses magyar könyvek jegyzéke. Bp., 1936, Jakab M. H., 1 t.+192+2 p. Papírkötésben, rossz, széteső állapotban, ceruzás jegyzetekkel, volt könyvtári példány.
17435.

Langer Mór: A magyar és külföldi bibliofilia története. Ritka és becses magyar könyvek jegyzéke. Bp., 1936, Jakab M. H., 1 t.+192+2 p. Papírkötésben, rossz, széteső állapotban, ceruzás jegyzetekkel, volt könyvtári példány.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
19
Verne Gyula: Öt hét léghajón. Ford.: Barabás Ferenc. Győr,én.,Gross Gusztáv és Testvére, 364 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
17436.

Verne Gyula: Öt hét léghajón. Ford.: Barabás Ferenc. Győr,én.,Gross Gusztáv és Testvére, 364 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. A Magyar Szemle Könyvei XII. kötet. Budapest, 1935, Magyar Szemle Társaság. Volt könyvtári példány. Kiadói egészvászon kötés, ragasztással, de egyébként jó állapotban.
17437.

Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. A Magyar Szemle Könyvei XII. kötet. Budapest, 1935, Magyar Szemle Társaság. Volt könyvtári példány. Kiadói egészvászon kötés, ragasztással, de egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
2 kötet a mérleg sorozatból:   Bertolt Brecht: Munkanapló. 1938-1955. Válogatta és fordította: Eörsi István. A utószót Almási Miklós írta.  Claudio Magris: A Habsburg-mítosz az osztrák irodalomban. Ford.: Székely Éva.   Bp., 1983-1988, Európa. Kiadói papírkötés.
17438.

2 kötet a mérleg sorozatból: Bertolt Brecht: Munkanapló. 1938-1955. Válogatta és fordította: Eörsi István. A utószót Almási Miklós írta. Claudio Magris: A Habsburg-mítosz az osztrák irodalomban. Ford.: Székely Éva. Bp., 1983-1988, Európa. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Tar Sándor: Szürke galamb.Bűnregény. Bp.,1996, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17439.

Tar Sándor: Szürke galamb.Bűnregény. Bp.,1996, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Pintér Jenő: Magyar irodalomtörténete. Zsebkiadás a művelt közönség számára. Bp., 1924, Franklin. Kiadói papírkötés, kissé foltos elülső szennylappal. A szerző által aláírt.
17440.

Pintér Jenő: Magyar irodalomtörténete. Zsebkiadás a művelt közönség számára. Bp., 1924, Franklin. Kiadói papírkötés, kissé foltos elülső szennylappal. A szerző által aláírt.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Vargha-Nagy-Perczel: Duna. Egy antológia. H.n., 1988, Duna Kör. Kiadói papír borításban, borító foltos.
17441.

Vargha-Nagy-Perczel: Duna. Egy antológia. H.n., 1988, Duna Kör. Kiadói papír borításban, borító foltos.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Pajor András: Palackposta és a többi Pannon-jegyzet. 2002. áprilistól 2002. novemberig. Beszédek a Hősök terén. hn., 2002, Prudencia Kör. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17442.

Pajor András: Palackposta és a többi Pannon-jegyzet. 2002. áprilistól 2002. novemberig. Beszédek a Hősök terén. hn., 2002, Prudencia Kör. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Aage Madelung: A megbélyegzettek. Ford.: Ifj. Bókay János. Bp., 1922, Athenaeum. Átkötött egészvászon-kötés, a címlapon bélyegzéssel.
17443.

Aage Madelung: A megbélyegzettek. Ford.: Ifj. Bókay János. Bp., 1922, Athenaeum. Átkötött egészvászon-kötés, a címlapon bélyegzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Madzsar Gusztáv (Rudnay Kálmán): Nevelőben. Regény. Bp., 1893., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 216 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza, kissé sérült kötéssel, hiányzó elülső szennylappal, kissé megviselt állapotban.
17444.

Madzsar Gusztáv (Rudnay Kálmán): Nevelőben. Regény. Bp., 1893., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 216 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza, kissé sérült kötéssel, hiányzó elülső szennylappal, kissé megviselt állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
A magyar helyesírás szabályai és szótára. Összefoglalta: Bogner József. Jugoszláviai Magyar Népkönyvtár. Petrovgrad/Nagybecskerek, 1939, Globus. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a hátsó borítón kis szakadással.
17445.

A magyar helyesírás szabályai és szótára. Összefoglalta: Bogner József. Jugoszláviai Magyar Népkönyvtár. Petrovgrad/Nagybecskerek, 1939, "Globus". Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a hátsó borítón kis szakadással.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
W. L. Wilmshurst: A szabadkőművesség filozófiája. Ford.: Ladányi Krisztina. hn., én., Hermit. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17446.

W. L. Wilmshurst: A szabadkőművesség filozófiája. Ford.: Ladányi Krisztina. hn., én., Hermit. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment