Number of items: 241

Mi Micsoda sorozat 7 kötete: Kincsek nyomában, Ásványok és kőzetek, Az ókori Róma, Titokzatos jelenségek, Modern fizika, Atomenegria, Gladiátorok. Bp.,1991-2000, Tessloff és Babilon. Kiadói kartonált papírkötések, változó állapotban, közte egy volt könyvtári példány.
17375.

3 000 HUF
Búvár Zsebkönyvek sorozat 62 kötete és a Kolibri Könyvek sorozat 20 kötete. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötések, változó állapotban.
17376.

5 000 HUF
Babits Mihály összes versei. Bp, 1942, Athenaeum. Félvászon kötésben, kopott állapotban, sérült gerinccel.
17377.

2 400 HUF
Nemzeti Könyvtár 9 kötete (100., 103-104., 109-110., 113., 117., 120., 122-123 szám): Petőfi Sándor. Szabadság, szerelem.Jankovich Ferenc: Forr a világ. Ady Endre: Ifjú szívekben élek. Kossuth Lajos: Magyarországért. Kossuth a magyar igazságért. Hidvégi Jenő: Bem apó (életrajz-regény). Marék Antal: Gyalupadtól a világhírig (Munkácsy Mihály regényes életrajza). Északi csillagok, finn rokonaink költészete. északi vártán, észt rokonaink irodalma. Bp., Stádium Változó állapotban, részben kopottas borítókkal, címlapokon tulajdonosi névbejegyzéssel. Ady kötet kötése belülről ragasztószalaggal megerősítve. Északi csillagok borítója sérült.
17378.

1 200 HUF
Tamási Áron összes novellái. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel, kissé kopott , sérült borítóval.
17379.

1 200 HUF
Tamási Áron 3 műve:  Virrasztás. Bp.,(1943), Révai, 457+3 p. Kiadói félvászon-kötés, festett lapélekkel.;  Szűzmáriás királyfi. Kolozsvár,én.,Erdélyi Szépmíves Céh, 284 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés.;   Jégtörő Mátyás. Kolozsvár,én.,Erdélyi Szépmíves Céh, 284 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés.;
17380.

2 000 HUF
Tormay Cécile 2 műve:  A régi ház. Batthyány Gyula gróf rajzaival. Bp., 1919., Singer és Wolfner, 222+2 p. Hatodik kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötésben, az eredeti elülső borítót bekötötték.;  A fehér barát. Jaschik Álmos által tervezett borítóval. Az ősi küldött III. köt. Bp., 1937., Singer és Wolfner, 380+1 p. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés.  Első kiadás.
17381.

1 800 HUF
17382.

3 000 HUF
6 db Edgar Wallace Afrika-könyvek: Kannibálok között, Kalandok a kannibálok földjén, Sandi, Sandi rendet csinál, Sander a folyam ura, Bosambo + Edgar Wallace: A bosszúálló. Fordította: Fodor Erzsébet. II. kiadás. Bp., 1930, Dante. Horváth Sándor névbélyegzővel. Kiadói egészvászon kötésben, kis sérülésekkel.
17383.

5 000 HUF
Megfagyott muzsikus. Bp., 1926, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 85. számozott példány. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
17384.

3 000 HUF
Fekete István: Köd. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1960, Magvető. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, szakadt papír védőborítóban. Kissé megviselt állapotban.
17385.

8 000 HUF
Fekete István: Kele. Bp., 1955, Magvető. Vágó Rezső rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, szép állapotban.
17386.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF