Number of items: 241

Tom Kennedy: Dior. H.n., 1998, Fortuna. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír kötésben.
17519.

2 000 HUF
Fónagy Iván: A mágia és a titkos tudományok története. Bp., 1989, Tinódi. Reprint! Kiadói kartonált papírkötés, kiadó papír védőborítóban.
17520.

1 200 HUF
Karácsony Sándor 3 db könyve. Karácsony Sándor: Magyar nyelvtan társas-lélektani alapon. A neveléstudomány társas-lélektani alapjai I. kötet. A nyelvi nevelés és a társas-lélek értelmi működése. Budapest, 1938, Exodus. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval és kissé sérült gerinccel. + Karácsony Sándor: A magyar világnézet. A neveléstudomány társaslélektani alapjai. II. A társaslélek felső határa és a transcendensre nevelés. Első kötet. Világnézeti nevelés. Budapest, 1941, Exodus, 547 p. Egészvászon kötés. Intézményi bélyegzővel. + Karácsony Sándor: Ocsudó Magyarság. (Szokásrendszer és pedagógia.) A neveléstudomány társas-lélektani alapjai III. kötet. A társadalmi nevelés és a társas-lélek akarati működése. Budapest, 1942, Exodus. Kiadói papírkötés, felvágatlan pédány.
17521.

3 000 HUF
Gubcsi Lajos: Istentelenül. Második kiadás. Bp., 2002, GL-4 Kft. Kiadói kartonált kötés, réz plakettel, papír tokban, szerző által dedikált.
17522.

1 000 HUF
Many pathways. One Mission. Fifty years of Singapore education. Szingapúr, 2007, Ministry of Education. Különleges nyomdai megoldásokkal, fakszimilékkel. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel.
17523.

2 400 HUF
Dr. Fritz Kahn: A szerelem iskolája. Bp., 1968, Medicina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17524.

1 000 HUF
Csathó Kálmán: A régi Nemzeti Színház. Az Ilyeneknek láttam őket. Régi Nemzeti Színházi arcképalbum. II. kötete. Bp.,1960, Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.   Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
17525.

1 200 HUF
17526.

1 200 HUF
17527.

1 000 HUF
17528.

800 HUF
Dr. Varga László: Fények a ködben. Egy életút a nemzet szolgálatában. Salgótarján, 2002, Médiamix. Kiadói kartonált kötésben. Szerző által dedikált. + Varga László: A fecske utca és a Park Avenue sarkán. New York, 1984, New York Publishing. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír kötésben.
17529.

4 000 HUF
Ottlik Károly: Protokoll. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Budapest, 1993, Protokoll 96 Kft. Kiadói kemény papírkötés. Kis kopásokkal, de jó állapotban. + Ottlik Károly: Protokoll plusz. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Bp.,1995, Protokoll 96 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17530.

Ottlik Károly: Protokoll. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Budapest, 1993, Protokoll '96 Kft. Kiadói kemény papírkötés. Kis kopásokkal, de jó állapotban. + Ottlik Károly: Protokoll plusz. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Bp.,1995, Protokoll '96 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF