Boros Zsuzsanna: A Madách Színház Pünkösti Andor igazgatása idején. Bp., 1979, Magyar Színházi Intézet. 1500 példányban megjelent. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés kopottas állapotban.
Magyar írás. Irodalom, művészet, kritika. III. évfolyam, 6. szám. Tornalja, 1943. június, Kazinczy könyv- és lapkiadó szövetkezet. Papírkötésben, kissé sérült gerinccel de egyébként jó állapotban.
Dr. Neményi Imre: Szemelvények Apáczai Csere János paedagógiai műveiből. Bp, 1900, Singer és Wolfner. Félvászon kötésben, kissé kopott, megviselt állapotban. Volt könyvtári példány. + Király István: Apacai Cseri János művelődéstörténeti jelentősége. Bölcsészetdoktori Értekezés. Marosvásárhely, 1910, Révész Béla Nyomdája. Papírkötésben, kissé megfakult borítóval.
Eszterhás István: A besúgó és az apostol. Magyar Könyvtár I. Cleveland,[1952.], Katolikus Magyarok Vasárnapja. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott, foltos állapotban, sérült gerinccel. Volt könyvtári példány.
Szemelvények a magyar forradalmi és szociális költészetből. Bp., 1919, Budapest Főváros Házinyomdája. Kiadói szakadt papírkötés, egyébként jó állapotban.
Gulyás Pál: Magyar Írói Álnév Lexikon. A magyarországi írók élnevei és egyéb jegyei. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.