Books: Military Number of items: 20
2338838
16572
393
Books: Military
Other collectibles
Kossa István: Dunától a Donig. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza, kissé sérült gerinccel.
1 000 HUF
2337309
16573
393
Books: Military
Other collectibles
Dr. Lapos Mihály: A hadtápvezetés időszerű kérdései. Bp., 1986, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói kartonált kötésben.
2 000 HUF
2287969
16574
393
Books: Military
Other collectibles
Háborús előadások. A Sárospataki Irodalmi Kör kiadványai. Értekezések I. Sárospatak, 1916, Ref. Főiskola Könyvnyomdája. Kiadói papír borításban, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.
2367546
16575
393
Books: Military
Other collectibles
1 600 HUF
2324248
16576
393
Books: Military
Other collectibles
2324318
16577
393
Books: Military
Other collectibles
Frank Thiess: Csuzima. Egy tengeri háború regénye. Fordította: Salgó Ernő. Bp., én., Athneaeum. Kiadói egészvászon-kötés. Megviselt, foltos borítóval.
2355109
16578
393
Books: Military
Other collectibles
1 200 HUF
2338982
16579
393
Books: Military
Other collectibles
Huszár Aladár: Gondolatok a világháború alatt. Bp.,[1943,Rege, 336 p. Kiadói szakadt papírkötésben.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035