Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 42

Dr. Hüvös Henrikné: Befőttek, saláták és főzelékek. Kisvárda, 1928, Klein Gyula Könyvnyomda, Könyv- és Papírkereskedés. Második kiadás. Foltos, gyűrött, megviselt papírkötésben, foltos lapokkal.
17093.

6 000 HUF
Biri néni [Barta Béláné, Parizsa Borbála]: Biri néni szakácskönyve [Brassó], 1926 Brassói Lapok Könyvosztályának kiadása, 191 p. Második kiadás. Az erdélyi konyha népszerű bemutatása. Kiadói sérült félvászon kötésben, a kötéstábla elvált a könyvtesttől, a lapok jó állapotban, utolsó oldalon kézzel írt recept.
17094.

4 000 HUF
18
Kertészeti lapok. Az Országos Magyar Kertészeti Egyesület hivatalos közlönye.13. évfolyam. Szerk.: Zsegrai Sigray Ferencz. Bp, 1898, Athenaeum. Kopott félvászon kötésben. Tulajdonosi névbejegyzéssel.
17095.

Kertészeti lapok. Az Országos Magyar Kertészeti Egyesület hivatalos közlönye.13. évfolyam. Szerk.: Zsegrai 'Sigray Ferencz. Bp, 1898, Athenaeum. Kopott félvászon kötésben. Tulajdonosi névbejegyzéssel.

4 800 HUF
12,97
14,12
Fornády Elemér-Zombory Bertalan: A bor kezelés és a bortörvény magyarázata. (A rádiótanfolyam bővített és átdolgozott anyaga.) Az előadásokat írták: I-VII. - -. VIII. Dr. - -. A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gazdasági Szakkönyvsorozatának 30. Bp.,1941, Növényvédelem és Kertészet,132 p. Kiadó spirálkötés, kissé kopott borítóval, kissé deformált spirálozással, foltos lapokkal, névbejegyzéssel.
17096.

2 400 HUF
Növényvédelem és Kertészet Könyvtárának 4 kötete (VIII.,IX., X. XVI.), Szerk.: Dr. Kerekes Lajos:  Osztrovszkyné Dr. Németh Ágnes: Folyékony gyümölcs készítése.; Horn János: Alma termesztése, Körte termesztése, Gyümölcsfák átoltása. Bp., 1935-1938, Növényvédelem és Kertészet, 59+5;72;68; 54+2;68 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17097.

3 000 HUF
A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gazdasági Szakkönyvsorozatának 3 kötete (5.,16.,19.):  Horn János: Törpegyümölcsfák és alakfák, 70+2 p.; Horn János: Szilva termesztése, 62+2 p.; K. Győrffy Jenő: Kert és mezőgazdaság hasznos állatai, 64 p. Bp.,1935-1942,Növényvédelem és Kertészet. Kiadó spirálkötés, a borítókon kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
17098.

2 400 HUF
Raoul Francé: Élet a termőföldben. Kerti séták. Sorszámozott Bp., é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötésben. Egy lap kijár
17099.

2 000 HUF
Henriette Löfflers großes Illustriertes Kochbuch. Reprint kiadás, Aranyozott egészvászon kötésben. szép állapotban
17100.

Henriette Löffler's großes Illustriertes Kochbuch. Reprint kiadás, Aranyozott egészvászon kötésben. szép állapotban

3 000 HUF
F. Späth: Bericht über die Verhandlungen der XIII. Allgemeinen Versammlung deutscher Pomologen und Obstzüchter und des deutschen Pomologen-Vereins in Breslau vom 28. bis 30. September 1893. Bockwa, 1894, Ernst Sarfert Nachf. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel.
17101.

2 000 HUF
Keller Miklós-Érczhegyi László-Török Sándor: Pálinka, csemegebor, pezsgő. Bp., 1969., Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17102.

1 400 HUF
Csepregi Pál-Zilai János: Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp.,1955, Mezőgazdasági Kiadó, 386+2 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, szakadt hátsó szennylappal.
17103.

2 400 HUF
N. Nagyváthy János: Magyar Practicus Termesztő. Bp., 1984, ÁKV. Reprint. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban.
17104.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF