40 000 HUF
Felesütős fali inagaóra. XIX. sz. magyar, Jelzett Sziklai Budapest. Szép állapotú zománc számlappal, ráz súlyokkal. Jó állapotú faragott fa tokkal, üvegezett, Kis repedéssel a tokon, kis javításra szorul, felzúzó kulccsal. 125 cm