Judaica Number of items: 15
2384700
12987
393
3400
Judaica
Other collectibles
Hőseink emléke. Szarvason és Szentandráson az 1914-18. nagy háború hősi halottai emléktáblájának avatásán a templomban mondta: Friedmann Hillél szarvasi rabbi. Szarvas, 1923, Müllerné. 15p. Kiadói papírkötés, foltos és sérült borítóval, ragasztott gerinccel, 2. sztl oldalon halvány intézményi (?) bélyegzővel.
3 400 HUF
2380408
12988
393
Judaica
Other collectibles
Judaika kristály tál. Jelzés nélkül kis lepattanással 25x13 cm
5 000 HUF
2361910
12989
393
Judaica
Other collectibles
cca 1916-38 össz. 2 db Kivonat a Pesti Izr. Hitközség születési jegyzékéből Gerő Zsófia (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus lánya részére 1916-ból és 1918-ból. Egyik hátoldalán Bp.-Deák téri ág. ev. magyar lelkészi hivatalos bizonyításával 1938-ból, mely szerint Gerő Zsófia 1938-ban áttért evangélikus vallásra, bélyegzőkkel, ev. lelkész, vallástanigazgató aláírásával. Sérült, ragasztott.
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035