10457.
392. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Jelzés nélkül: Rőzsehordók naplementekor. Pasztell, karton. Üvegezett, sérült fa keretben. Hátoldalán Klein Zoltán, Eger képkeretező régi címkéjével. 43x61 cm