18049. 392. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Szilvási Lajos: Ott fen a hegyen. A szerző, Szilvási Lajos (1932-1996.) Bp., 1967, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
Photo of the item taken by : nagy_andras