5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Mikszáth Kálmán: A tekintetes vármegye. Igaz történetek. Mannheimer Ágost rajzaival. Bp., 1885, Révai, 8+180 p. Első kiadás. Korabeli aranyozott gerincű álbordás félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.