Ruszoly József: Országgyűlési képviselő-választások Magyarországon 1861-1868. Jogtörténeti tár 2/2. Bp., 1999, Püski. Miskolc megyei Levéltár volt példánya. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító, jó állapotban.
Az 1886.: XXII. tcz a községekről kiegészítve a vonatkozó törvényekkel, rendeletekkel, határozatokkal és betűrendes tárgymutatóval. Bp., 1906., Athenaeum, 247 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal kissé dohos.
Dr. Ormay Gábor: Szolgáltat-e az I-gazság-szolgáltatás (görbe tükör). I-II. kötet. Miskolc, 1999, magánkiadvány. Papírkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált példány.
dr. Márkus György: Az elektromos energiakérdés törvényes szabályozása hazánkban és külföldön. Bp., 1928. Vállalkozók lapja könyvosztály. 188 + 10 p. Egészvászon kötésben.
1928 Az 1927. évi január hó 25. összehívott Országgyűlés Képviselőházának Irományai. XI. kötet. Bp.,1928, Pesti Könyvnyomda Rt., X+500 p. Átkötött félvászon-kötés.
dr. Vadász Lajos: Magánjogunk zsebkönyve. I.-II. kötetek. Teljes!. Bp., 1933-34, Szerzői kiadás. Ábrahám és Sugár, Bagó M. fia és utóda könyvnyomdája. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, az első kötet fűzése sérült, Ajándékozási bejegyzéssel. 682p. Ritka, árverésen még nem szerepelt mű!