6 000 HUF
Friedrich Muckle: Der geist der jüdischen Kultur und das Abendland. Bécs, 1923, Rikola. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott vászonkötésben, kissé kopott borÃtóval, elÅ‘zéklapon tulajdonosi bélyegzÅ‘vel, utolsó két lap kötése meglazult és kisebb szakadással.