5 000 HUF
Csathó Kálmán: Vadászzsákmány. Ha a vadász író, az író meg vadászik. Hincz Gyula rajzaival. Bp.,1944, Singer és Wolfner, (Jókai-ny.), 381+3 p. Második kiadás. Kiadói kissé kopott aranyozott félvászon-kötésben, kiadói szakadt, kissé hiányos papír védőborítóban.