10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Széchy Károly: Gróf Zrinyi Miklós II-III. kötet 1620-1664.Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor, Schönherr Gyula. Bp., 1898-1900, Franklin, 2+299+1 p.+6 t.; 4+352 p.+7 t. Átkötött félvászon-kötés, kopott, benne néhány foltos is.