Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 39

cca 1900 Zilahy Ágnes: Valódi magyar szakácskönyv. Kiadói egészvászon kötés, hiányzó, kiszakadt, szakadt lapokkal, viseltes, rossz állapotban.
17570.

15 000 HUF
40,54
44,12
ZILAHY Ágnes: A befőttekről. Gyümölcs, főzelék és saláta épen való eltartása. A legújabb tapasztalatok után írta -- Bp., [1899], Singer és Wolfne. 92+[6] p. Kiadói félvászon kötésben, színes, litografált címképpel; kopott sarkokkal
17571.

10 000 HUF
27,03
29,41
11
[Kugler Henrik (1830-1905)] Kugler Géza: A legújabb és legteljesebb gyakorlati nagy budapesti szakácskönyv és házi cukrászat. Bp.,én., Rozsnyai Károly, 509+3 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kopott, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, a lapokon egy-két kis szakadással.
17572.

5 000 HUF
14
A jó házi konyha. Így kell főzni! A sütés-főzés tudományának új kódexe. Szerk.: Bánffyhunyady Hunyady Erzsébet. Bp., 1924, Singer és Wolfner, 16+312 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
17573.

3 800 HUF
10,27
11,18
Ragyogó szakácskönyv. Bp., én, Tolnai-ny. Kiadói félvászon kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
17574.

2 400 HUF
Likőripari kézikönyv. Szerk.: dr. Sólyom Lajos. Bp.,1978, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban.
17575.

8 000 HUF
Pettenkoffer Sándor: Szőlőművelés. Bp., 1930, Pátria, 431 p. Szövegközti ábrákkal. Átkötött félvászon-kötés.
17576.

Pettenkoffer Sándor: Szőlőművelés. Bp., 1930, "Pátria, 431 p. Szövegközti ábrákkal. Átkötött félvászon-kötés.

5 000 HUF
Láng György: Terítéken az életem. Kóstoló az én XX. századomból. Bp., 2000, Vince. A szerző, Láng György (1924-2011) által dedikált! Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
17577.

5 000 HUF
Hajdú Ernőné: Jaj, mit főzzek? Bp.,1941,Officina, 99+5 p. Papírkötés, foltos borítóval. a címlapon és az elülső borító belsején ceruzás jegyzetekkel, a könyvtest részben elvált a borítótól.
17578.

2 400 HUF
cca 1920-1940 Képes süteményreceptek a magyar háziasszonyoknak Dr. Oetker cégtől. Bp., én., Tolnai, 31+1 p. Papírkötés, a borítón kis szakadásokkal. + cca 1942 Vitaminkonyha. Szerk.: Dr. H. Leisen Erzsébet. Bp., én., Magyar Szövetkezeti Asszonyliga, 62 p. Papírkötés, szakadt borítóval, foltos.
17579.

1 800 HUF
Vegyes receptfüzet tétel, 4 db:  Váncza Kincses receptkönyv. Bp. é.n., Váncza, 18 p.;  Dr. Oetker sütemény-receptek. Bp.,én., Révai, 31 p.; A birkahús ízletes elkészítésének különféle módjai. Bp., én., Budapest Székesfőváros Községi Élelmiszer Árusító Üzeme, kissé szakadt, 4 sztl. lev.;  Receptkönyv és használati utasítás a Vako konzerváló készülékhez. Bp., én., Admiral-ny., 63 p.
17580.

Vegyes receptfüzet tétel, 4 db: Váncza Kincses receptkönyv. Bp. é.n., Váncza, 18 p.; Dr. Oetker sütemény-receptek. Bp.,én., Révai, 31 p.; A birkahús ízletes elkészítésének különféle módjai. Bp., én., Budapest Székesfőváros Községi Élelmiszer Árusító Üzeme, kissé szakadt, 4 sztl. lev.; Receptkönyv és használati utasítás a "Vako" konzerváló készülékhez. Bp., én., Admiral-ny., 63 p.

2 000 HUF
Christine McFadden-Christine France: Nagy csokoládé enciklopédia. Ford.: Hollós Ilona, Máté György. Bp., 2001., Jószöveg Műhely. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17581.

Cancelled

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF