1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Berzeviczy Albert: A cinquecento festészete, szobrászata, és művészi ipara. A VelencérÅ‘l szóló fejezetekkel kiegészÃtette: Divald Kornél. Bp.,1909, Franklin, 554+1 p. JavÃtott gerincű félvászon-kötés, kopott borÃtóval.