11820.
392. Closed Online auction
Frames
1 000 HUF
2 db képkeret, egyik kopásokkal, 18x13 cm, tükrös keret külső: 22x17 cm, belső: 16x11 cm + Fém virág keretben, hátulján ajándékozási sorokkal, külső: 17x9 cm, belső: 14x6 cm