18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Schönwald virágmintás porcelán teás készlet, hiányos: Kanna fedéllel, 8 db csésze, 6 db alj, cukortartó fedéllel, matricás, jelzett, kopásnyomokkal