3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Hollóházi porcelán virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18 cm + Hollóházi virágmintás hamutál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13,5×10,5 cm