12810.
391. Closed Online auction
Photo
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
1931 Temesvár, Felső-őri Fábián Sándor fényképész műtermében készült, aláírt, pecséttel jelzett vintage fotó, művészfóliával rézkarc hatást keltve, 18x11,9 cm