10507.
391. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan (... István) jelzéssel: Zenészek. Rézkarc, papír, üvegezett fa keretben. 25,5x15,5 cm