10444.
391. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Mildnel jelzéssel: Mediterrán hangulat. Karton, akvarell, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 43,5x29,5 cm