10401.
391. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
GYA jelzéssel, 2 db mű: Dzsúdósok (cselgáncsozók). Akvarell, tus, papír. Üvegezett fa keretben, 45×32,5 és 42x29,5 cm. Utóbbi kissé foltos.