Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 161

1913. HFC - SFC győztesének 1913. X/12. jelzett Ag labdarúgó sportérem füllel, S.G.A. gyártói jelzéssel (40x40mm/0.800/21.59g) T:2-
30802.

1913. "HFC - SFC győztesének 1913. X/12." jelzett Ag labdarúgó sportérem füllel, "S.G.A." gyártói jelzéssel (40x40mm/0.800/21.59g) T:2-

3 000 HUF
8,57
10,27
Hammer price:
3 800 HUF
~1920-1930. Magyar Óvári Akadémiai Atletikai Club Br sport emlékmedál füllel, elülső oldalon baloldalt anyagfölösleg (41x44mm) T:1-
30803.

~1920-1930. "Magyar Óvári Akadémiai Atletikai Club" Br sport emlékmedál füllel, elülső oldalon baloldalt anyagfölösleg (41x44mm) T:1-

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
5 000 HUF
14,29
17,12
  Add to cart
  Remove
~1920. M. Kir. Bpesti Kat. Körlet Parság sportverseny érme - Alapíttatott: 1920. - Körletparnok: Dáni Béla altbngy. - Körlet vk.főnök: Rzehák J. vkt. ezrds. - Sportosztályvezető: Wróblevszky E. vkt. őrngy. egyoldalas Br díjérem füllel (46x29mm) T:1-,2
30804.

~1920. "M. Kir. Bpesti Kat. Körlet Parság sportverseny érme - Alapíttatott: 1920. - Körletparnok: Dáni Béla altbngy. - Körlet vk.főnök: Rzehák J. vkt. ezrds. - Sportosztályvezető: Wróblevszky E. vkt. őrngy." egyoldalas Br díjérem füllel (46x29mm) T:1-,2

2 600 HUF
7,43
8,90
Hammer price:
2 600 HUF
Bátki József (1877-1948.) ~1920. SSE 1901 (Salgótarjáni Sportegyesület) Br öntött érem (160x9mm) nyolcszögletű márványtalapzaton (183x183x19mm) T:2
30805.

Bátki József (1877-1948.) ~1920. "SSE 1901 (Salgótarjáni Sportegyesület)" Br öntött érem (160x9mm) nyolcszögletű márványtalapzaton (183x183x19mm) T:2

4 600 HUF
13,14
15,75
Hammer price:
4 600 HUF
~1920. Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 Br díjérem (39x43mm) és Furtkovits lövész díj I ezüstözött Br lemezplakett LUDVIG gyártói jelzéssel (50x15mm) fehér márványtalapzathoz erősítve eredeti, sérült dobozában (101x65x19mm) T:2,2-
30806.

~1920. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" Br díjérem (39x43mm) és "Furtkovits lövész díj I" ezüstözött Br lemezplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (50x15mm) fehér márványtalapzathoz erősítve eredeti, sérült dobozában (101x65x19mm) T:2,2-

Available
3 000 HUF
8,57
10,27
  Add to cart
  Remove
~1920-1930. Tenisz sport emlékmedál füllel, jelzett Ag (7,37g/0.800/25x18,5) T:2-
30807.

6 000 HUF
17,14
20,55
Hammer price:
6 000 HUF
1923. HAINESS JENŐNEK - A SZÖVETSÉGI KAPITÁNY 1923.X.7. Br labdarúgó sport emlékplakett márványtalapzaton (48x74x19mm) T:1-,2
30808.

Available
3 800 HUF
10,86
13,01
  Add to cart
  Remove
1926. Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja Budapest = Anno Domini MDCCCCXXIII kétoldalas, öntött Br plakett. Szign.: ÖP(?) (34x51mm) T:2 ph.
30809.

1 200 HUF
3,43
4,11
Hammer price:
1 200 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Országos Testnevelési Tanács ezüstözött Br érem (60mm) T:2
30810.

1 200 HUF
3,43
4,11
Hammer price:
1 200 HUF
1926. Járási leventeverseny Szigetvár 1926 I. díj Br sport díjérem (40mm) T:2-
30811.

1926. "Járási leventeverseny Szigetvár 1926 I. díj" Br sport díjérem (40mm) T:2-

1 400 HUF
4,00
4,79
Hammer price:
1 400 HUF
1927. Országos Magyar Galamblövő Egylet - Őszi meeting 1927. lövészsport Br plakett (61x50mm) szürkés márványtalapzaton (106x102x18mm) T:2
30812.

Available
2 800 HUF
8,00
9,59
  Add to cart
  Remove
1927. Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1927. október 6. bronzozott fém sport emlékplakett (99x66mm) T:2 patina
30813.

1927. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1927. október 6." bronzozott fém sport emlékplakett (99x66mm) T:2 patina

Available
2 000 HUF
5,71
6,85
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 391:
From
Viewing from
Payment deadline is 28 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.