Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 42

~1970. Kiváló Ifjú Szakmunkás fém jelvény (2x) + Kiváló Ifjú Munkás fém jelvény (2x) + Élelm. M. Sütőipari V. - Törzsgárda zománcozott fém jelvény T:1-,2
31593.

~1970. "Kiváló Ifjú Szakmunkás" fém jelvény (2x) + "Kiváló Ifjú Munkás" fém jelvény (2x) + "Élelm. M. Sütőipari V. - Törzsgárda" zománcozott fém jelvény T:1-,2

1 000 HUF
2,87
3,46
1973. 20, 25 év a Magyar Zenekultúra Szolgálatában 2db zománcozott kitüntetés tokban T:2
31594.

1973. "20, 25 év a Magyar Zenekultúra Szolgálatában" 2db zománcozott kitüntetés tokban T:2

1 200 HUF
3,44
4,15
1975. Pedagógus Szolgálati Emlékérem Br kitüntetés mellszalagon, nem hozzávaló tokban T:1-
31595.

1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" Br kitüntetés mellszalagon, nem hozzávaló tokban T:1-

1 200 HUF
3,44
4,15
~1970-1980. Vízügyi Törzsgárda 20 éves zománcozott jelvény és kitűző T:1-
31596.

~1970-1980. "Vízügyi Törzsgárda 20 éves" zománcozott jelvény és kitűző T:1-

1 000 HUF
2,87
3,46
~1970-1980. Szakszervezetek Országos Tanácsa Elnöksége bronz fokozatú, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1-
31597.

~1970-1980. "Szakszervezetek Országos Tanácsa Elnöksége" bronz fokozatú, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1-

1 000 HUF
2,87
3,46
~1970-1980. Kiváló Dolgozó kitüntető jelvény, miniatűrrel, műanyag tokban (3x) + 50 év - Aranydiplomás pedagógus + 60 év - Gyémántdiplomás pedagógus + 65 év - Vasdiplomás pedagógus kitüntető jelvények T:1-,2
31598.

~1970-1980. "Kiváló Dolgozó" kitüntető jelvény, miniatűrrel, műanyag tokban (3x) + "50 év - Aranydiplomás pedagógus" + "60 év - Gyémántdiplomás pedagógus" + "65 év - Vasdiplomás pedagógus" kitüntető jelvények T:1-,2

1 000 HUF
2,87
3,46
1980. Vörös Csillag Érdemrend aranyozott peremű zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval és miniatűrrel eredeti dísztokban T:2 zománchiba / Hungary 1980. Order of The Red Star gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with miniature and thin ribbon in original case C:XF enamel error NMK 611.
31599.

1980. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott peremű zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval és miniatűrrel eredeti dísztokban T:2 zománchiba / Hungary 1980. "Order of The Red Star" gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with miniature and thin ribbon in original case C:XF enamel error NMK 611.

20 000 HUF
57,31
69,20
1981. Állatforgalom - Húsipar - Törzsgárda műgyantás, aranyozott fém kitűző, eredeti adományozói levéllel (21x20mm) T:1
31600.

1 400 HUF
4,01
4,84
1985. Munka Érdemrend arany fokozata, zománcozott Br kitüntetés szalagsávval, miniatűrrel, kopott eredeti tokban, adományozói okirattal és viselői igazolvánnyal T:2  NMK 599.
31601.

13 000 HUF
37,25
44,98
1986. VBKM Transzvill Br műgyantás törzsgárda jelvény igazolvánnyal T:1-
31602.

1986. VBKM Transzvill" Br műgyantás törzsgárda jelvény igazolvánnyal T:1-

2 000 HUF
5,73
6,92
Ausztria / Bécs ~1900. Általános Osztrák Művezető Szövetség zománcozott, ezüstözött Br gomblyukjelvény szalaggal (32x28mm) T:2- szennyeződés, szalagon festéknyom/ Austria / Vienna ~1900. Allgemeine Oesterreichische Werkmeister Verband (General Austrian Foreman Association) gilt, enamelled Br button badge with ribbon (32x28mm) C:XF dirt, paint on the ribbon
31603.

22 000 HUF
63,04
76,12
Ausztria 1947. Alsó-Ausztriai Szocialista Fiatalok - 1947 - Állami Találkozó, Krems Al jelvény T:2 Austria 1947. Sozialistische Jugend Niederösterreich - 1947 - Landestreffen Krems Al badge C:XF
31604.

Ausztria 1947. "Alsó-Ausztriai Szocialista Fiatalok - 1947 - Állami Találkozó, Krems" Al jelvény T:2 Austria 1947. "Sozialistische Jugend Niederösterreich - 1947 - Landestreffen Krems" Al badge C:XF

1 000 HUF
2,87
3,46

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.