Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve
Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out
Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkereszt" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, nyakszalagon (~53x80mm) T:2,2- több zománchiány
Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic Commander Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with neck ribbon (~53x80mm) C:XF,VF enamell missing in several places
Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül (72x72mm) T:2,2- zománchiba,zománchiány
Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic I Class Commander Star" gold plated and enamelled decoration, unmarked (72x72mm) C:XF,VF enamell error,enamell missing
Spanyolország ~1938-1975. "Katolikus Izabella-rend nagykeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, hátoldalán "Fabrique de Ordres Francais et Etrangers - Paris" gyártói jelzés (76x76mm) T:2- zománchibák, zománchiány, előlapi medalion javított/ragasztott
Spain ~1938-1975. "Order of Isabella the Catholic Star of Grand Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with "Fabrique de Ordres Francais et Etrangers - Paris" on reverse (76x76mm) C:VF enamell errors, enamell missing, the obverse medallion is repaired/glued