15039.
391. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Cholnoky Jenő: A Föld titkai I. A napsugár diadala. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Kissé kopottas állapotban.