1 200 HUF
Koroda Miklós-GyÅ‘ry Vilmos: A sötétség trónállói. Antiklerikális karikatúrák. Szövegét Ãrta Koroda Miklós. Válogatta: GyÅ‘ry Miklós. Bp., 1953, Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal. A szerzÅ‘, Koroda Miklós (1909-1978) Hegedüs Géza (1912-1999) József Attila-dÃjas Ãró, költÅ‘ részére dedikált példány. "Gézának, akivel mindenkor együtt csatáztunk a "sötétség szemtelenül csevegÅ‘", vad terjesztÅ‘i" ellen, akár tróndelÅ‘k voltak, akár ültek a trónon..." Látóhegy, 1953 tavaszán. Miklós."