1 800 HUF
Leletek. A magyar fotográfia történetébÅ‘l. Vál.: Szilágyi Gábor, Kardos Sándor. Bp., 1983, KépzÅ‘művészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, sérült papÃr védÅ‘borÃtóval, egyébként jó állapotban.