1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Ledács Kiss Aladár - Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyeget. Bp., 1977, Gondolat. Második kiadás. Gazdag képanyaggal, Pogány Jolán rajzaival illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.Kissé kopott védőborítóval, de egyébként jó állapotban.