5 000 HUF
14
Cholnoky Jenő: Balaton. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1937],Franklin, 191+1 p.+24 t.(fekete-fehér fotók.) Szövegközti ábrákkal, illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, ceruzás aláhúzásokkal.